— Pakalpojumi

Dokumentu noformēšana

Lai samazinātu jūsu līdzdalību kravu pārvadājumu procesā, mēs uzņemamies noformēt visu nepieciešamo dokumentāciju, muitas procedūras un citas formalitātes. 

 

 

Pilnu un saliktu kravu piegāde

Atkarībā no jūsu vajadzībām mēs nodrošināsim pilnu vai saliktu kravu piegādi no durvīm līdz durvīm.

— Uzticams partneris globālam biznesam

Kravu imports uz KRIEVIJU un NVS valstīm

Mēs pārzinām Krievijas likumdošanas un dokumentu aprites nianses, kas ļauj mums efektīvi organizēt kravu importu uz Krieviju, kā arī Kazahstānu, Uzbekistānu un Tadžikistānu.

 

 

Kravu
ekspedīcija

Pateicoties garantijai “Star Trade” veidolā, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu sūtījums tiks piegādāts savlaicīgi un bez bojājumiem.

Apdrošināšana

Mēs nepieciešamības gadījumā sniedzam kravu apdrošināšanas pakalpojumus: sagatavojam dokumentu paketi un kontrolējam piegādi. Lai atbrīvotu jūs no liekām galvassāpēm, visu saistīto jautājumu risināšanu mēs arī organizējam paši.
— Pārvadājumi
Kravu pārvadājumi
pa zemi, ūdeni
un gaisu

Aviopārvadājumi

Avio transports ‒ viens no ātrākajiem un drošākajiem veidiem, kā nogādāt jūsu kravu vajadzīgajā vietā. Aviopārvadājumi būs labs risinājums, ja jums ir nepieciešams nogādāt bīstamu vai negabarīta kravu.

 

 

Dzelzceļa pārvadājumi

Dzelzceļa pārvadājumi ir viens no ērtākajiem un ekonomiskākajiem kravu pārvadājumu veidiem. Šajā gadījumā jūsu prece tiek pārkrauta pēc iespējas mazāk reižu, kas veicina kravas saglabāšanos teicamā stāvoklī.

— Savienojam Austrumus un Rietumus

Jūras pārvadājumi

Jūras pārvadājumi būs labākie tad, kad cena ir svarīgāka par piegādes laiku. Mēs varam pārvest pa jūru bīstamas, trauslas un ātri bojājošās preces, kā arī beztaras un beramas kravas.

 

 

Autopārvadājumi

Autotransporta pārvadājumus ir ērti izmantot, lai pārvadātu visu veidu kravas pa Eiropu. Mēs ievērojam nepieciešamos transportēšanas nosacījumus, lai nodrošinātu jūsu kravas piegādi tieši laikā.

 

 

— Priekšrocības

Iepērkam preces klientiem no Krievijas

Papildus transporta pakalpojumiem mēs piedāvājam tirdzniecības starpniecību. Pēc klienta uzdevuma mēs atrodam preces, izejvielas, pārdevējus, kā arī pārbaudām preces kvalitāti un nodrošinām piegādi.

Veidojam partnerattiecības

Mēs zinām, kā optimizēt maršrutu tā, lai jūsu krava ierastos no punkta A punktā B pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk. Strādājam ar ierobežotu budžetu.

Taupām laiku 

Izpildīsim visus uzdevumus, kas saistīti ar kravu transportēšanu, tajā skaitā dokumentācijas noformēšanu, lai jūs varētu koncentrēties uz jūsu biznesa attīstību.

 

 

Precīzi atrunājam noteikumus

Noslēdzot trīspusēju līgumu, mēs cenšamies maksimāli skaidri aprakstīt sadarbības nosacījumus, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu tieši tādā veidā, kā to vēlas pasūtītājs.

Налаживаем связи

Darba gaitās esam atraduši uzticamus sadarbības partnerus dažādās pasaules valstīs, kas palīdz mums ekspedēt kravas, kā arī nodrošināt efektīvu kravu pārvadājumus.

 

 

Aizsargājam klienta intereses

Mēs vienmēr esam klienta pusē un jebkurās strīdīgās vai konflikta situācijās aizsargājam jūsu uzņēmējdarbības un tirgus intereses.

 

 

— Uzticams partneris globālam biznesam
Partneri
Par mums
Kravu pārvadājumi
pa zemi, ūdeni
un gaisu
10 gadu
pieredze
24/7
atbalsts
5 mln km
ceļā
Augstākās kvalitātes
pakalpojums
“Star Trade” organizē kravu pārvadājumus no/uz jebkuru pasaules vietu. Izmantojot optimālus loģistikas risinājumus, mēs palīdzam klientiem sasniegt plānotos biznesa rezultātus.

Mūsu profesionalitāte balstās divos principos: efektīvas iestrādes un individuāla pieeja. Pateicoties ilggadējai pieredzei, mums ir pārbaudīti un savu efektivitāti pierādījuši risinājumi. Savukārt elastība un individuāla pieeja ļauj mums izgudrot nestandarta paņēmienus, lai izpildītu izvirzīto uzdevumu.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu klientu servisu, mēs pastāvīgi uzlabojam iekšējos procesus un sekojam līdzi izmaiņām nozarē. Sadarbojoties ar “Star Trade”, varat būt pārliecināti, ka mēs būsim pieejami komunikācijai 24/7 un uzņemsimies gan kravu pārvadājumus, gan risināsim neparedzētas problēmas.